• DOMŮ
  • O NÁS
  • VYSTOUPENÍ
  • GALERIE
  • KONTAKT
  • Jak si nás objednat?

    Přes rok máme desítky vystoupení a akcí, je proto dobré objednat si nás včas. Máme zkušenosti s festivaly, pracovními večírky, firemními akcemi, maturitními plesy nebo představeními pro děti. Krom samotné show, můžeme také zajistit doprovodný program, workshop nebo teambuildingové aktivity.

    Pro show s dlouhými lany (Double Dutch) potřebujeme prostor ideálně o 8x8 metrech a hladký, rovný povrch. Při show s krátkými švihadly (Single rope) si poradíme s prostorem o 3x3 metrech.

    Naše vystoupení je vždy doprovázené hudbou, kterou si vozíme s sebou na flash disku.

    V případě, že máte jakýkoliv dotaz nebo speciální požadavek, nebojte se nás kontaktovat.

    Jsme tu pro Vás :)

     

    Kde jste nás mohli potkat:

     

    24. Září 2017Sletová štafeta, Praha
    22. Září 2017Noc sokoloven, Tyršův dům, Praha
    17. Září 2017Pražské cyklozvonění 2017, Praha
    31. Srpen 2017OpenParty VŠFS, BA a KŠ, Praha
    12. Srpen 2017Zvíkovecká pouť, Zvíkovec
    03. - 6. Srpen 2017Letní švihadlový kemp 2017, Praha
    3. Srpen 2017Freestyle session, Kolbenka
    28. - 10. Červenec 2017Mistrovství světa v Ropeskippingu, USA, Florida, Orlando
    24. - 25. Červen 2017Ynspirology, Praha
    17. Červen 2017Den otevřených dveří DS Smith, Boletice nad Labem
    3. Červen 2017Sportovní den, Praha Běchovice
    27. Květen 2017Rainbow Run, SEAT Ibiza Road show, Brno
    27. Duben 2017ZŠ Človíček, Praha
    28. Březen 2017Dobré ráno, Česká televize, Ostrava
    18. Březen 2017Ples Fotbalistů, Raspenava
    6. Březen 2017Zetko Jirky Krále, Praha
    20. Únor 2017Maturitní ples VOŠON & SPŠO, Praha
    21. - 22. Leden 2017Zimní Jump Rope Camp, Sokol Libeň
    21. Leden 2017Ples Fit Studia D, Zeleneč
    21. Leden 2017Šibřinky Sokola Podolí, Praha
    7. Leden 2017Ples SPŠS a OA Kladno, Kladno
    6. Leden 2017Ples Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola textilních řemesel, Praha
    22. Prosinec 2016Vánoční večírek NUTREND, Olomouc
    3. Prosinec 2016Házenkářský ples, Strakonice
    26. Listopad 2016Akademie 2016, Sokol Libeň
    9. Říjen 2016For Toys, PVA Letňany, Praha
    3. Září 2016Prezentace + workshop, Prague British School Vlastina
    3. Září 2016Vísecký festiválek, Víska
    20. - 21. Srpen 2016Letní Jump Rope Camp, Sokol Libeň
    21. - 26. Červenec 2016Mistrovství Světa v Ropeskippingu, Braga, Portugalsko
    4. Červen 2016Kopřivnické dny techniky, Kopřivnice
    28. Květen 201656. Zlín Film Festival, Zlín
    15. Květen 2016S rodinou do Vesce, Liberec
    14. Květen 2016Rally Show a Helicopter Show, Hradec Králové
    10. Duben 2016For Kids, PVA Letňany, Praha
    9. Duben 2016For Kids, PVA Letňany, Praha
    19. Březen 2016120 let elektrické dráhy Praha - Libeň - Vysočany
    19. Únor 2016Maturitní ples, Rumburk
    17. Únor 2016Maturitní ples Litoměřická, Praha
    30. Leden 2016Ples basketbalistů, Tachov
    19. Prosinec 2015Workshop, Bratislava
    25. Září 2015Slagelse culture night, Slagelse, Dánsko
    21. Srpen 2015Gerlev Grammy Awards, Gerlev, Dánsko
    24. - 28. Červenec 2015Mistrovství Světa v Ropeskippingu, Paris, France
    30. Květen 2015Colour Run, Praha
    16. - 17. Květen 2015Dvoudenní WORKSHOP, Sokol Libeň
    2. Květen 2015Kouřimská 50, Kouřim
    1. Květen 2015Festival mini basketbalu, Jaroměř
    4. Duben 2015WORKSHOP S JUMP IT + 1. DD BATTLE V ČR!, Sokol Libeň
    21. Březen 2015Ples gymnázia Litoměřická, Praha
    21. Únor 2015Historický ples, Kněževes
    21. Únor 2015Ples hasičů, Tuchořice
    16. Leden 2015Ples SOŠ a SOU Horky nad Jizerou, Mladá Boleslav
    28. - 30. Listopad 2014Show Contest 2014 + workshop, Graz, Rakousko
    9. Listopad 2014Workshop, Sokol Hostivař, Praha
    20. Září 2014Zažít město jinak, Kobylisy, Praha
    20. Září 2014Zažít město jinak, Libeň, Praha
    13. Září 2014Svatba, tvrz Malešov
    15. Srpen 2014Flaming Nights 2014, Třebíč
    31. Květen 2014Nominace na mezinárodní soutěž Erso show contest 2014, Praha
    30. Květen 2014Workshop, Sokol Libeň
    29. Květen 2014DDM Modřany, Praha
    14. Duben 2014Vystoupení + workshop pro ZŠ Jeseniova, Praha
    4. Duben 2014UV SHOW, Setkání v modrém, APLA, Praha
    28. Březen 2014Oceňování sportovců a sportovních kolektivů, Otrokovice
    1. Březen 2014Workshop, Jihlava
    1. Březen 2014V. charitativní ples, Jihlava
    21. Únor 2014Maturitní ples, Rakovník
    14. Únor 2014Společenský večer, Sokol Dejvice
    8. Únor 2014Maturitní ples, Neratovice
    31. Leden 2014Charitativní ples, Blansko
    25. Leden 2014Ples nekuřáků, Kamenice u Prahy
    24. Leden 2014Maturitní ples, Poděbrady
    11. Leden 2014Maturitní ples, Teplice
    08. - 9. Leden 2014Natáčení pořadu Faktor U pro Českou televizi
    6. Prosinec 2013Maturitní ples, Rokycany
    5. Prosinec 2013Program pro 9. základní školu, Mladá Boleslav
    30. Listopad 2013Hafla show, Kamenice u Prahy
    27. Listopad 2013Program pro 7. základní školu, Mladá Boleslav
    23. Listopad 2013Akademie 2013, Sokol Libeň
    7. Září 2013Obecní den, Pustějov
    5. Červenec 2013ČSMT, Mahenovo divadlo, Brno
    14. Červen 2013OVOV RR, Praha
    25. Květen 2013Zahájení lázeňské sezóny, Teplice
    24. Květen 2013Bambiriáda 2013, Praha
    15. Květen 2013Prezentace + workshop, ZŠ Generála Janouška
    11. Květen 2013Květnový festival orientálního tance, Divadlo na Prádle, Praha
    15. Březen 2013Maturitní ples VOŠ Štětí
    9. Březen 2013Maturitní ples, Kolín
    2. Březen 2013UV SHOW Šibřinky, Sokol Libeň
    1. Březen 2013Reprezentační ples FLD ČZU, Kostelec nad Černými lesy
    22. Únor 2013XVII.Reprezentační ples Občanského sdružení Počítáte s námi? Blansko
    15. Únor 2013Maturitní ples, Kutná Hora
    8. Únor 2013Maturitní ples, Štětí
    2. Únor 2013V. Reprezentační ples vinařů a přátel vína, Čejkovice
    31. Leden 2013Maturitní ples Čakovického gymnázia, Čakovice
    26. Leden 2013Maturitní ples - SPŠ Most, Litvínov
    15. Prosinec 20123. Vánoční ples, Litoměřice
    8. Prosinec 2012Taneční Hafla show, Kamenice u Prahy
    1. Prosinec 2012Ropeskipping soutěž, Praha
    1. Prosinec 2012Gala pro seniory, Sokol Kampa, Praha
    24. Listopad 2012Akademie 2012, Sokol Libeň
    15. Listopad 2012Akademie Sokola Karlín, Praha
    7. Říjen 201219. Břevnovské posvícení, Praha
    22. Září 2012Zažít Libeň jinak, Elznicovo náměstí, Praha
    3. Červenec 2012Tesco EDEN, Praha
    01. - 7. Červenec 2012Všesokolský Slet, Praha
    30. Červen 2012Sokolové proti hákovému kříži, Kobyliská střelnice, Praha
    19. Červen 2012Den Přeborníků, Sokol Pražský
    5. Červen 2012Staroměstské náměstí, Praha
    2. Červen 2012Oslavy 150. let v pohybu, Nádvoří Tyršova domu
    2. Červen 2012Kampa, Praha
    26. Květen 2012Zahájení Lázeňské sezóny, Teplice
    23. Březen 2012Maturitní ples Českolipská, Kongresové centrum, Praha
    17. Březen 2012Soukromá oslava narozenin, Sokol Libeň
    17. Březen 2012Ples Fernet Stock Klub, Dvůr králové
    16. Březen 2012Společenský ples, Sokol Dejvice
    10. Březen 2012Vodácký ples, Kostelec nad Labem
    3. Březen 2012Šibřinky, Sokol Libeň
    2. Březen 2012Ples basketbalistek, Sojovice
    27. Únor 2012Maturitní ples hotelové školy, Lucerna, Praha
    17. Únor 2012Maturitní ples gymnázia Čelákovice
    18. Leden 2012Maturitní ples Malostranského gymnázia, Smíchov, Praha
    14. Leden 2012Maturitní ples SPŠE Na Příkopech, Lucerna, Praha
    11. Leden 2012Maturitní ples gymnázium Evropská, Lucerna, Praha
    16. Prosinec 2011Ples Gymnázia Chomutov
    10. Prosinec 2011Ropeskipping soutěž v ČR, Praha - Petřiny
    3. Prosinec 2011Akademie, Sokol - Libeň
    24. Září 2011Posvícenská zábava, Český Brod
    10. Červenec 2011ČSMT, Mahenovo divadlo, Brno
    11. Červen 2011Farmářské trhy, Praha - Karlín
    28. Květen 2011ČSMT casting, Ostrava
    19. Březen 2011Karaoke show, Český Brod
    22. Leden 2011Ples, Český Brod
    27. Listopad 2010Akademie 2010, Sokol Libeň
    1. Září 2010Odhalení pomníku rtm. Josefa Gabčíka a rtm. Jana Kubiše, Nehvizdy
    1. Březen 2010Přehlídka pódiových skladeb, Tyršův dům
    28. Listopad 2009Akademie 2009, Sokol Libeň
    8. Říjen 2009100. výročí k položení základního kamene, Sokol Libeň
    1. Březen 2009Ples, Kolín
    1. Březen 2009Přehlídka pódiových skladeb, Tyršův dům
    21. Únor 2009Šibřinky, Sokol Libeň
    29. Listopad 2008První vystoupení, Akademie 2008, Sokol Libeň