• DOMŮ
 • O NÁS
 • VYSTOUPENÍ
 • GALERIE
 • KONTAKT
 • Něco málo o nás

  Jsme jedním z nejstarších a nejdéle vystupujících týmů v České republice. Se skákáním jsme začali už v roce 2008, v době, kdy tady Ropeskipping ještě nikdo neznal, nebyl tu žádný trenér ani soutěže. Vyrostli jsme v Sokole Libeň, kde také tým vznikl a nadále se rozvíjí. Hlavní aktivitou našeho týmu zůstávají vystoupení, workshopy a popularizace Ropeskippingu v České republice.

  Objevili jsme se například v Československo má talent, točili tutoriály s VZP, spolupracovali s Českou televizí na pořadech Faktor U a Dobré ráno nebo se stali inspirátory na akci Ynspirology.

  V roce 2015 jsme zazářili na Mistrovství světa v Paříži, a loni v Portugalsku, kde jsme úspěšně obhájili naše místo v TOP 10 nejlepších týmů světa. Letos jsme se díky švihadlu dostali na MS až na Floridě.

  Spolupracujeme se slovenským týmem Crazy Jump a dalšími ropeskippingovými týmy. Nejvíce času však trávíme tréninkem a přípravou na naší show. 

  Mezi naše klienty se řadí jména jako Škoda auto, Fernet Stock, Česká televize, Seat, McDonalds, Nutrend, VZP, TV Prima, Flaming Nights, Apla, Jirka Král a mnoho dalších.

  Co je to vlastně ten Ropeskipping?

  Ropeskipping je sport, který do České republiky pronikl ze Spojených států. Od skákání přes švihadlo, které pravděpodobně znáte z dětství, se odlišuje přidáním nespočtu triků, akrobatických a gymnastických prvků. Se švihadly se soutěží v mnoha disciplínách – skáče se na rychlost (speed), sám, ve dvou, ve třech, s krátkými i dlouhými švihadly... My se nejraději věnujeme tzv. 'show contest', tedy vystoupení/show, na které se specializujeme od začátku našeho působení.

  Naším hlavním cílem je zprostředkovat zábavu, ohromit a dokázat, že skákání přes švihadlo není nuda, ani trest :)